Лікування по медичній страховці

Ми проводимо стоматологічне лікування пацієнтів, які мають медичну страховку.

Як скористатися своєю страховкою при лікуванні в стоматології?

 1. Перевірте, щоб у вас було в страховому полісі покриття необхідного стоматологічного лікування. Ідеально, щоб ви узгодили зі своєю страховою компанією звернення до стоматолога, страховий ліміт та медичні послуги, витрати на які можуть бути відшкодовані. Навіть якщо у вас сильний зубний біль і ви хочете, щоб страхова компанія компенсувала ваші витрати, ми радимо перед візитом у стоматологічну клініку зв’язатися зі страховою компанією та узгодити умови такого лікування.
 2. Запишіться на прийом в нашу клініку до потрібного вам лікаря. Повідомте адміністратора або лікаря безпосередньо перед прийомом, що у вас є поліс медичного страхування і вам необхідні будуть документи для передачі їх у страхову компанію.
 3. Пройдіть лікування у нас і оплатіть його зручним вам способом: готівка, карта, банківський рахунок, Приват24.
 4. Ми підготуємо протягом 1-го робочого дня необхідні для отримання страхової компенсації документи. З ними ви зможете звернутися в свою страхову компанію і у вас буде можливість отримати відшкодування витрат.

Часті питання пацієнтів, які мають медичну страховку

Як швидко ми підготуємо документи для їх передачі пацієнтом в страхову компанію?

Після завершення стоматологічного лікування і повного розрахунку з нами за надані послуги – ми підготуємо пакет документів протягом 1-го робочого дня.

Чи компенсує мені лікування моя страхова компанія?

Ми не можемо гарантувати оплату страховою компанією відшкодування стоматологічного лікування. Тому, ми завжди рекомендуємо своїм пацієнтам попередньо узгоджувати таке лікування зі своєю страховою компанією. Зі свого боку, ми підготуємо повний список необхідних документів: ліцензія на проведення медичної практики, виписка з держреєстру ФОП, розрахункові документи, акт виконаних послуг. На вимогу пацієнта, список документів може бути доповнений.

З якими страховими компаніями співпрацює H-Clinic?

Ми не обмежені прямими договорами з будь-якими страховими компаніями. Пакет документів, який ми видаємо по закінченню лікування пацієнта, може бути надано в будь-яку страхову компанію для вимоги відшкодування витрат на лікування.

Запишіться на консультацію до стоматолога
  3 важливі речі при лікуванні по страховці

  Перевірте страховий поліс

  Перевірте, щоб у вас в страховому полісі було покриття необхідного стоматологічного лікування.

  Узгодьте лікування

  Запишіться на лікування до нас. Повідомте, що у вас є поліс медичного страхування і вам необхідні документи для відшкодування вартості лікування страховою компанією.

  Отримайте документи

  Ми підготуємо необхідні документи для отримання відшкодування лікування. З ними зверніться у свою страхову компанію відшкодування витрат.