Medical clinic H‑Clinic

Dentistry, psychologist, cosmetology

More than just treatment

We take special care for every patient: set enough time for conversation, check-up and treatment plan approval.

We are guided by evidence-based clinical practice (EBP), evidential medicine, recommendations of the Ministry of Health of Ukraine.

Integrated approach to prevention, diagnostics and treatment is foundation of your health.

 

Comfort
and technologies

Safe treatment in accordance to world standards together with innovative technologies create our patients’ health basis and make them our friends as well.

Why H-Clinic is elected?

Only result is charged

Our patients pay for the service, but not for procedures, manipulations or just a visit to a doctor.

Your time is precious

The list of offers in the clinic allows the whole family to visit it together saving time for having fun.

Our team

We collected true specialists who permanently improve their knowledge and skills.

Ratings of H-Clinic

Social Rating
4.9
Based on 88 reviews
Google Rating
5.0
Based on 67 reviews
Facebook Rating
4.8
Based on 21 reviews
js_loader

Reviews about H-Clinic

Дуже вдячна H-Clinic за гризунець від компанії CURAPROX. У нас було багато різних гризунців, але цей став найулюбленіший. Ми тепер завжди і всюди берем його із собою. Один раз його загубила... 2 дні шукала, а мій маленький зубастик весь цей час бісики мені показував і все що не дам в руки- викидав. Тільки з цим гризунцем можна без криків і істерик прогулятись по місту.
P.S. Я прив'язала гризунець на резинку щоб більше не губити.
Evgenia  Puschinskaya
Evgenia Puschinskaya
18:42 25 May 22
Хочу подякувати H-clinic за прекрасний сервіс, роботу і турботу за своїх клієнтів! Наша вся родина обслуговується в цій клініці. І саме тут змогли знайти підхід до нашо півторарічної дитини. За це окремо дякую! Юлія Григорівна - чудовий лікар, яка зробила величезну роботу з моїми зубками. Весь процес проходив безболісно та результативно! А ще дуже приємно коли клієнти отримують чудові подарунки ❤️
Обратилась по скорой помощи. Приняла доктор Хиврыч Юлия. Зуб спасён! Дала рекомендации, чтоб такое больше не повторилось. Приятный и вежливый персонал всей клиники. Всем спасибо!
Лікували сину зубки в H-Clinic у лікаря Анна Наумова. Були у декількох лікарів, але він не давався і ми вже готувалися до лікування уві сні … Але тут нам все вдалося, без болю, сліз і страху) Дуже вдячна всім працівникам H-Clinic. Рекомендую! 👍
Лучшая клиника не только в Вышгорода!Отличная команда специалистов.
Bogdan Bogan
Bogdan Bogan
17:16 25 Oct 21
В целом неплохо, но очки, которые выдаются клиенту на время процедуры, должны быть либо одноразовые, либо стерильные. Очки, которые мне сегодня выдали на время процедуры, были жирные и грязные! Персонал очень приветный и отзывчивый! Спасибо
Дякую за професійну роботу лікарю-ортопеду Антону Молдован. Прислухався до його поради встановити вініри з кераміки. Здається, що з того часу минуло кілька років. Насправді минуло півроку, як маю новий вираз обличчя, нову посмішку… . Стоять краще аніж своі. Зуби чищу - виблискують, посміхаюсь - сяють.Окрема подяка керівництву H-clinic Ользі Решетняк, клініки, де кожний лікар - фахівець і професіонал своєї справи.
Спасибо большое детскому доктору Анне Наумовой! Нужно было поставить несколько первых пломб: дочка каждый раз ходила с удовольствием и всегда ждала, когда пойдем в следующий раз ук доктору Ане. Отдельное спасибо за интересные подарки-сюрпризы после каждого посещения;))))
Irina Vudvud
Irina Vudvud
11:51 20 Oct 21
js_loader

Appointment with the doctor